אודות CSS ישראל

אתר CSS ישראל הוא אתר שנבנה במטרה לעזור לכל מי שמתעניין להיכנס לתחום בניית אתרים וללמוד איך לבנות אתר לבד ובחינם. לפני שמתחילים ללמוד CSS חשוב להתחיל וללמוד קוד HTML ולאחר שתעשו את זה באמצעות קוד CSS תוכלו גם ללמוד איך לעצב את העמוד והאלמנטים השונים באמצעות קוד.

למה האתר הזה נבנה? אם תחפשו אתרים ללימוד CSS בעברית תוכלו לראות שרוב האתרים הקיימים בשפה העברית הם אתרים שנבנו לפני הרבה שנים ומכילים תוכן לא מעודכן וממשק תצוגה ממש ישן ולא נוח. היכולת ללמוד שפות כמו CSS בארץ ובשפה עברית היא מאוד מורכבת ולוקה בחסר ולכן החלטתי ליצור אתר שיהווה מקום המאפשר ללמוד CSS ממדריכים איכותיים ומעודכנים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא בארץ, והכי חשוב זה שניתן לצורך את התוכן בתאר 100% בחינם.

אודות יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהונעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של בניית אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. הכניסה שלי לתחום הדיגיטל הגיעה לפני הרבה מאוד שנים עוד בתקופה שהייתי בתיכון ויצרתי חתימות לפורמים באמצעות פוטושופ.

השלב הבא שהגיע לאחר קצת ניסיון עם תחום העיצוב היה לימוד HTML ואת האתר הראשון שלי יצרתי כמעט לפני 15 שנה באמצעות קוד HTML טבלאות (צורת קוד שהיום כמעט וכבר לא משתמשים בה). לאחר שצברתי קצת ניסיון עם HTML למדתי שפות נוספות כמו CSS שאפשרה לי לעצב את העמודים באתר ולמדתי PHP שאפשרה לי לבנות מערכות מורכבות בקוד אישי.

למדתי בדרך שפות נוספות רבות נוספות אבל אלו השפות שעשיתי בהם שימוש בעבר הרחוק ואני עדיין עושה בהם שימוש גם היום (ביחד עם JavaScript). חשוב להבין באותה תקופה שבה התחלתי את צעדיי הראשונים בתחום של בניית אתרים הכל היה שונה. לא היו טלפונים ניידים, היכולת ליצור עמודים הייתה הרבה יותר מורכבת וכל המערכות הקיימות לבניית אתרים בקלות לא היו קיימות, גם היכולת ללמוד פעם הייתה הרבה יותר מורכבת כי לא היו הרבה מקורות מידע כמו שיש היום.

נכון להיום עיקר ההתמחות שלי היא בתחום של בניית אתרים באמצעות וורדפרס. למי שלא מכיר את וורדפרס מדובר על המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים ואני מאמין שאני אחד מהמומחים הגדולים ביותר בארץ למערכת. אני משתמש בתבנית פיתוח אישי, יש לי למעלה מ-15 תוספים שפיתחתי ושחררתי בחינם וסוג האתרים שאני יכול לבנות בפיתוח אישי מ-0 הם הרבה יותר מורכבים ממה שבונה אתרים ממוצע יכול לבנות.

בשנים האחרונות התחלתי את YYDevelopment שהפך להיות אחד האתרים המובילים בארץ לצריכת תוכן בנושא של בניית אתרים בוורדפרס ובכלל כל מה שקשור לעולם הדיגיטלי ולקידום אתרים ועסקים. בנוסף לאתר שמכיל בלוג עם עשרות מדריכים מושקעים במיוחד השקתי גם ערוץ יוטיוב שהפך להיות אחד הערוצים המובילים בארץ בתחום של בניית אתרים בוורדפרס.

אחד הדברים ששמתי לב אליהם לאחר פרסום המדריכים במשך השנים הוא שאני מקבל הרבה פניות בנושא של לימוד בניית אתרים, שירות שאני לא יכול לספק בגלל מחסור בזמן ולאחרונה אחד הפרויקטים האחרונים שיצא לי ליצור הוא WP School (בית הספר לוורדפרס). המטרה שלי בפרויקט הזה הייתה ליצור את הקורס המקיף והטוב ביותר ללימוד בניית אתרים בוורדפרס ואני מאמין שהצלחתי להשיג את התוצאה הזאת די בקלות כי הרף בארץ לא היה גבוה במיוחד.

בנוסף בשנים האחרונות נכנסתי חזק גם לצד של קידום אתרים ונכון להיום יש לי כמה עשרות אתרים שונים וחלקם מקודמים ומביאים לי לקוחות קבוע וללא הצורך בפרסום ממומן. אם הגעתם לאתר הזה מחיפוש בגוגל אז סביר להניח שעשיתי עבודה טובה בקידום שלו.

הדבר האחרון שחשוב לדעת זה שאתר CSS ישראל הוא חלק מפרויקט גדול יותר וביחד עם לימוד CSS אפשר גם ללמוד שפות נוספות באתר PHP ישראל ובאתר HTML ישראל. לאחר שתלמדו את השפות השונות תוכלו לבקר באתרים הנוספים שהזכרתי מעל ולעבור לשלב הבא של לימוד בניית אתרים בוורדפרס.