לימוד CSS » הוספת הערות CSS בעמוד

הוספת הערות CSS בעמוד

יוחאי ירמיהונכתב ע"י יוחאי ירמיהו

על מנת ליצור קוד נקי וקל להבנה ולעריכה רצוי להוסיף הערות לעמוד שיאפשרו לנו לחזור אל הקוד ולדעת אילו אזורים אנחנו צריכים לערוך על מנת לבצע את השינויים שאנחנו רוצים. במדריך זה נלמד איך אפשר להוסיף הערות לקוד CSS באתר.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

הוספת הערות לעמוד CSS

כאשר אנחנו רוצים להוסיף הערות לקובץ/עמוד CSS נוכל לעשות זאת בקלות על ידי כתיבת הסימן */ כאשר אנחנו רוצים לפתוח את ההערה בעמוד וכאשר אנחנו רוצים לסגור את ההערה יש לרשום את הסימן הסוגר /*.

כדי לדייק פתיחת ההערה מתחילה עם הסימן / ולאחריו הסימן *. לאחר מכן אתם כותבים את ההערה בקובץ וכאשר סיימתם לכתוב את ההערה יש לסגור את האזור של הערות עם הסימן * ולאחריו הסימן / כפי שאתם יכולים לראות בדוגמא מתחת.

/*================================
=============== Content
==================================*/

.content {
   width: 1100px;
   padding: 20px 20px 20px 20px;
   margin: 30px auto 30px;
}

/*================================
=============== Header
==================================*/

.header {
   margin: 20px auto 20px;
   text-align: center;
   max-width: 100%;
}

בדוגמא מעל כל האזור של Header כפי שמופיע מתחת הוא הערה, המטרה כאן היא ליצור קוד נקי יותר עם הפרדה בין אזורי העיצוב השונים למען עריכה קלה יותר במידת הצורך בעתיד ועל מנת לאפשר גם לבוני אתרים אחרים לערוך את הקוד בקלות.

/*================================
=============== Header
==================================*/

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

כלי נגישות